Probif'in Faydaları

Dünyada ilk ve tek, yerli ve milli, bağırsaktaki mikroplastikleri yok eden güçlendirilmiş Bifidobakteri türü ve 2 ürün ile 3 element (E3) tek bir yerde. (Prebiyotik-Booster Probiyotik Bifidobacterium-Postbiyotik) Probif içerdiği probiyotikler sayesinde sindirim sisteminizi düzenlemeye ve bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı olur. 200 ml suyla iyice karıştırılıp, günde 1 defa aç karnına içilerek kullanılır.

Bağırsak Koruyucu

Bağırsak sağlığını koruyucu ve bağırsak flora bozukluğu ile seyreden bağırsak hastalıklarında destek tedavisi etkisi.

Virüsten Koruyucu

Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi ile SARS-CoV virüs enfeksiyonu gibi pandemik enfeksiyonlarda destek tedavisi sağlar.

Psikobiyotik Özellikli

Bifidobacterium Infantis suşunun güçlendirilmiş dozu ile otizm gibi rahatsızlıklarda olumlu sinir sistemi etkileri.

Bağışıklık Güçlendirici

Bağırsak ile ilişkili bağışıklık sistemi rahatsızlıklarında (alerjik astım, egzama, ürtiker) etkili destek tedavi etkisi.

Doğum Rahatsızlıkları İçin

Bağırsak bakteri flora bozukluğu ile ilişkili kadın doğum rahatsızlıklarında sebebi bulunamayan infertilite etkili destek tedavisi.

Üriner Enfeksiyonlar İçin

Bağırsak bakteri flora bozukluğu ile ilişkili prostatit, üriner sistem enfeksiyonlar, infertilide etkili destek tedavisi.

Kemoterapiye Destek

Kemoterapi, Radyoterapi planlanan hastalarda bağışıklık güçlendirici etkileriyle tedaviye uyumu kolaylaştırıcı destek etkileri.

Karın Bölgesi Cerrahisi

Karın bölgesi cerrahisi (bağırsak operasyonları) öncesi ve sonrasında bağırsak koruyucu olarak destek etkisi.

Yosun Hücre Duvarı

Probif yine bir ilke imza atarak; postbiyotik olarak dünyada ilk defa yosun hücre duvarı kullanılmasına öncü olmuştur.

Mikroplastiklere Karşı

Bağırsakta biriken mikroplastikleri yok edici etkisi ile vücutta birikmesini ve doğada birikmesini önleyici etkisi. (Dünyada ilk)